O mnie

Pop-Up Art

O mnie

Wykształcenie artystyczne zdobyłam w Coventry University na wydziale Sztuk Pięknych z Ilustracją, a pedagogiczne – University of Wolverhampton. Po skończonej edukacji pracowałam jako nauczycielka sztuk wizualnych, działając zarazem w sektorze prywatnym. Kocham sztukę i tę miłość chce przekazać Wam.

Warsztaty artystyczne w restauracji

Skąd ten pomysł? 

To wcale nie jest nowy pomysł. Taka forma nauki połączona z rozrywką czy relaksacją cieszy się wielkim zainteresowaniem w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Poprostu jeszcze nikt tego nie przeniósł do Polski… aż do teraz. Masz szansę być jednym z pierwszych uczestników „Sip & Paint” 

Pop-Up Art

Warsztaty artystyczne

Walczysz z wypaleniem zawodowym lub depresją?  A może chcesz siebie lub kogoś bliskiego przed nią uchronić? To nie łatwe w gonitwie dnia codziennego, widma kryzysu, wojny… Odpowiedzią są warsztaty artystyczne Pop-Up Art, gdzie Twoim największym problemem będzie wybór napoju.

Przywitam Cię lampką wina lub voucherem do wykorzystania w barze na Twój ulubiony trunek. Po wybraniu swego miejsca i zebraniu całej grupy, rozpoczniemy tworzenie dzieła. Wszystkie narzędzia i materiały będą dla Ciebie zapewnione a gotowy obraz zabierzesz z sobą razem z dobrym nastrojem i wspomnieniami.

Współpraca

Referencje

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.