Warsztaty artystyczne Olsztyn

Szukasz warsztatów i kursów artystycznych w Olsztynie? Udało Ci się trafić w dobre miejsce 🙂 Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą różnych eventów artystycznych zarówno dla dzieci i osób dorosłych. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy w najbliższym czasie zostanie zorganizowany event w Olsztynie lub chcesz zorganizować własny, zapraszam do kontaktu!

Pop-Up Art

O mnie

Wykształcenie artystyczne zdobyłam w Coventry University na wydziale Sztuk Pięknych z Ilustracją, a pedagogiczne – University of Wolverhampton. Po zakończeniu edukacji stałam się nauczycielką sztuk wizualnych jedocześnie działając w sektorze prywatnym. Sztuka jest dla mnie bardzo ważna i chcę moją pasją dzielić się z innymi.

Warsztaty artystyczne w restauracji

Skąd ten pomysł? 

To pomysł, który od dłuższego czasu znajduje uznanie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w USA, łącząc edukację artystyczną z elementami wypoczynku i zabawy. Do tej pory niewiele osób zaimplementowało ten pomysł w Polsce, lecz to się właśnie zmienia. Teraz masz szansę stać się jednym z pierwszych uczestników wydarzenia „Sip & Paint” w Polsce.

Warsztaty artystyczne dla dorosłych

Oferta

Warsztaty artystyczne

Stwórz swoją własną galerię obrazów w zaciszu domowym! Zapraszam na warsztaty, gdzie odkryjesz nowe sposoby wyrażania siebie. Zapewniam, że nie skupimy się na suchej teorii. Zamiast tego, pokażę Ci, jak wykorzystać narzędzia kreatywne, aby dostarczały Ci przyjemności i satysfakcji.

Kursy 10-tygodniowe

Podczas tych zajęć nauczysz się wielu interesujących rzeczy o sztuce i rozwiniesz swoje umiejętności artystyczne. Odkryjesz, że każdy może być twórcą. Wystarczy mieć chęć do działania, a ja będę Cię prowadzić dalej. Czy jesteś gotowy, aby razem wyruszyć w tę artystyczną podróż?

Eventy

Jeśli pasjonujesz się kreatywnymi aktywnościami, to serdecznie zapraszam Cię na artystyczne wydarzenia, gdzie w otoczeniu przyjacielskiej atmosfery będziesz miał okazję stworzyć coś wyjątkowego. Wystarczy, że przyniesiesz ze sobą swoją wyobraźnię. Reszta – farby, pędzle i płótno – będzie na Ciebie czekać.

Czerp przyjemność z malowania

Co zapewniamy ?

Uśmiech

Jestem znana z tego, że często się uśmiecham, a mój uśmiech ma zaraźliwy charakter. Możesz więc oczekiwać, że i Ty wkrótce uśmiechniesz się pod wpływem mojej pozytywnej energii.

Pozytywną energię 

Warsztaty odbywają się w duchu otwartości i akceptacji. Każdy uczestnik zachęcany jest do odłożenia na bok swojego ego na czas zajęć, aby móc w pełni cieszyć się i pochłonąć atmosferę kreatywnej chwili.

Szansę na praktykę uważności 

Niech czas spędzony na warsztatach stanie się dla Ciebie momentem relaksu i odpoczynku. Pozwól sobie na wyciszenie natłoku myśli i skup się wyłącznie na tym, co tutaj i teraz…

Odpowiedzi na najważniejsze pytania

Warsztaty artystyczne Olsztyn - FAQ

Koniecznie sprawdź Facebooka Pop-up Art na którym regularnie dodaję informacje o przyszłych wydarzeniach artystycznych. Zapraszam także do przesyłania pytań w prywatnych wiadomościach. Nie przeoczę żadnej wiadomości 🙂

Moje warsztaty są dla wszystkich więc żadne umiejętności nie są wymagane. Gwarantowana zabawa i masa uśmiechu!

Prowadzę zajęcia zarówno dla dzieci i dorosłych. Regularnie prowadzę warsztaty dla dzieci w szkołach i lokalnych centrach kultury. Natomiast zajęcia dla dorosłych prowadzę w restauracjach. Chętnie biorę udział również w imprezach firmowych, a nawet imprezach rodzinnych czy wieczorach panieńskich i kawalerskich. Sztuka potrafi być świetną rozrywką – zapoznaj się z moją galerią, a przekonasz się 😉

Musisz wiedzieć, że event artystyczny jest świetną opcją dla wszystkich osób bez względu rodzaj imprezy czy wiek zebranych osób. Jeśli organizujesz urodziny, jubileusz, imprezę integracyjną w firmie czy nawet wieczór panieński/kawalerski, to zapewniam Cię, że wszyscy będą zachwyceni. Przeprowadziłam wiele tego typu eventów, dlatego, jeśli się ze mną skontaktujesz, to przeprowadzę bezproblemowo cały proces.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.