Eventy

Pop-Up Art

Eventy korporacyjne

Twórcze warsztaty to świetne rozwiązanie dla firm, stawiających na niesztampowy team building. Dzięki zajęciom uczestnicy mają szansę nauczyć się pracować w grupie przy jednoczesnym zachowaniu swojego indywidualizmu. Zdobywają też nowe umiejętności, które mogą wykorzystać w życiu zawodowym.

Eventy to połączenie nauki i dobrej zabawy. Dzięki nim firma staje się zgranym zespołem, w którym każdy czuje się akceptowany i zmotywowany do działania.

Pop-Up Art

Spotkania integracyjne

Świetna forma integracji pracowników konkretnego działu firmy. Dzięki twórczym zajęciom uczestnicy uczą się działania w grupie oraz kreatywnego podchodzenia do zawodowych zadań. Warsztaty mogą dotyczyć m.in. czerpania inspiracji do pracy, form wzajemnej akceptacji oraz łączenia sztuki z biznesem.

Choć zajęcia przygotowywane są przeze mnie, jestem otwarta na sugestie klientów. Program warsztatów dostosowany zarówno do potrzeb uczestników, jak i celów firmy.

Pop-Up Art

Grupy zorganizowane

Kreatywne warsztaty malarskie są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych spotkań rodzinnych lub prywatnych eventów. Wspólna praca twórcza nad obrazem, który tematyką jest dostosowany do charakteru imprezy jest nie tylko doskonałą zabawą, pogłębia ona również więzi i relacje między uczestnikami takiego wydarzenia. Obrazy stworzone w trakcie takich warsztatów są również doskonałą pamiątką dla uczestników. 

Warsztaty dla grup zorganizowanych prowadzimy najczęściej przy okazji wieczorów panieńskich, kawalerskich, urodzin i innych jubileuszy.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.