Malowanie przy winie Olsztyn

Malowanie przy winie w Olsztynie to nie tylko świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale przede wszystkim na pobudzenie własnej wyobraźni oraz powrót do domu z pięknym obrazem i dobrym humorem 😉 

Pop-Up Art

O mnie

Moje wykształcenie artystyczne uzyskałam w Coventry University na wydziale Sztuk Pięknych. Ponadto uzyskałam również wykształcenie pedagogiczne na University of Wolverhampton. Moje tytuły pozwoliły mi na zostanie nauczycielką sztuk wizualnych jednocześnie działając w sektorze prywatnym. Sztuka sprawia mi ogromną radość i chcę dzielić się nią z innymi – a czy jest na to lepszy sposób niż malowanie przy winie? 😉

Warsztaty artystyczne dla dorosłych

Malowanie przy winie Olsztyn - Oferta

Chcę dołączyć do eventu

Chcesz dołączyć do eventu, który aktualnie się odbywa? Odwiedź Facebooka Pop-Up Art – dodaję tutaj informacje na temat aktualnych i zbliżających się eventów. Jeżeli aktualnie w Olsztynie nie ma żadnych eventów, to zbierz grupę zainteresowanych osób i skontaktuj się ze mną, a ja postaram się zorganizować event w jednej z restauracji.

Chcę zorganizować event

Prowadzisz restaurację i chcesz zorganizować event artystyczny? A może szukasz pomysłów na imprezę integracyjną w swojej firmie? A może po prostu szukasz sposobu na miłe spędzenie czasu z grupą znajomych lub rodziną? Po prostu skontaktuj się ze mną, a ja postaram się zorganizować fantastyczny event artystyczny. Malowanie przy winie to również świetny sposób na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Czerp przyjemność z malowania

Co zapewniamy?

Uśmiech

Często się uśmiecham i słyszę, że ten uśmiech jest naprawdę zaraźliwy. Możesz się spodziewać, że podczas malowania przy winie uśmiech nie będzie schodził również z Twojej twarzy. 

Pozytywną energię 

Eventy malowania przy winie odbywają się w duchu otwartości i akceptacji. Podczas zajęć wszystko odchodzi na bok aby z pełną koncentracją móc cieszyć się chwilą i pochłonąć atmosferę kreatywnej chwili.

Szansę na praktykę uważności 

Malowanie przy winie to przede wszystkim odpoczynek i dobra zabawa. Odłóż na bok wszystkie problemy i natłok myśli. Skup się na tym, co tutaj i teraz, a następnie wróć do domu z pięknym obrazem 😉

Odpowiedzi na najważniejsze pytania

Malowanie przy winie Olsztyn - FAQ

Koniecznie sprawdź Facebooka Pop-up Art na którym regularnie dodaję informacje o aktualnych i nowych wydarzeniach artystycznych. Jeżeli aktualnie nie ma żadnych wydarzeń, to nic straconego. Aby event się odbył wymagana jest odpowiednia ilość osób zainteresowanych. Możesz zebrać swoją grupę lub po prostu skontaktować się ze mną, a ja spróbuję załatwić resztę 🙂

Moje eventy są dla wszystkich więc żadne umiejętności nie są wymagane. Gwarantowana zabawa i masa uśmiechu!

Malowanie przy winie to impreza, która jest przeznaczona tylko dla dorosłych – chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego 😉 Natomiast prowadzę również warsztaty i kursy artystyczne nawet dla najmłodszych osób. Zobacz moją galerię i przekonaj się jak bardzo uniwersalne zajęcia prowadzę.

Musisz wiedzieć, że malowanie przy winie to świetny pomysł na imprezę integracyjną, urodziny czy nawet wieczór panieński/kawalerski. Jeżeli jesteś właścicielem restauracji, to taki event jest świetnym pomysłem na urozmaicenie oferty i przyciągnięcie nowych klientów. Jeżeli chcesz zorganizować taki event, to wystarczy się tylko ze mną skontaktować. Resztę dogadamy i skutecznie zorganizujemy.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.