FAQ

Pop-Up Art

Szukasz odpowiedzi ?

Absolutnie! Nie musisz być doświadczonym malarzem, aby spędzić wspaniały wieczór. Otwarte warsztaty Pop-Up Art są przeznaczone dla osób na każdym poziomie doświadczenia i są zabawnym sposobem na odkrywanie swojej kreatywności, poznawanie nowych ludzi i dobrą zabawę. Warsztaty prowadzi doświadczona artystka i nauczycielka, która przeprowadzi Cię przez cały proces oraz udzieli wskazówek i technik, które pomogą Ci stworzyć piękne dzieło sztuki.

Pamiętaj, że celem wydarzenia nie jest stworzenie idealnego arcydzieła, ale raczej dobra zabawa i wyrażanie swojej kreatywności. Więc zrelaksuj się, wypij kieliszek wina, jeśli chcesz i ciesz się doświadczeniem. Kto wie, może nawet zaskoczysz się tym, co możesz stworzyć!

Nie, w cenie biletu na otwarte warsztaty oferuję pakiet kompleksowy, który zawiera wszystkie niezbędne materiały do ​​stworzenia własnego arcydzieła, takie jak farby, pędzle, płótna, fartuchy i palety. Dodatkowo zapewniam demonstrację i wskazówki przez cały proces. Jedyne, co musisz ze sobą zabrać, to wyobraźnia i otwarty umysł.

Otwarte warsztaty odbywają się w odprężających warunkach, takich jak bary i restauracje, więc możesz wypić kieliszek wina lub innego ulubionego napoju, uwalniając swoją kreatywność.

Zasady dotyczące wnoszenia jedzenia i napojów mogą się różnić w zależności od konkretnego miejsca i wydarzenia. Aby upewnić się, czy posiłki i napoje z zewnątrz są dozwolone, zaleca się uważne przeczytanie szczegółów rezerwacji dla każdego konkretnego wydarzenia.

Ogólnie rzecz biorąc, miejsca otwartych warsztatów oferują jedzenie i napoje do kupienia (puby i restauracje), a niektóre wydarzenia mogą również obejmować bezpłatny kieliszek wina lub kupon do wydania w barze jako gest powitalny. Należy jednak pamiętać, że ta oferta nie jest gwarantowana i może się różnić w zależności od poszczególnych miejsc i wydarzeń. Więcej informacji na temat każdego wydarzenia, w tym wszelkich ograniczeń lub przepisów dotyczących posiłków i napojów, można znaleźć w opisach rezerwacji.

Większość otwartych warsztatów odbywa się w barach i restauracjach, w związku z czym personel barów będzie przestrzegać zasad sprzedaży alkoholu powyżej 18 roku życia. Otwarte warsztaty są jednak odpowiednie dla osób w wieku 15 lat i starszych. Inne wydarzenia i kursy odbywają się w alternatywnych miejscach, które będą wyraźnie oznaczone wraz z zalecaną grupą wiekową. W każdym wypadku, jeśli zdecydujesz się zabrać ze sobą dzieci lub przyjść z nimi na imprezy, wymagany będzie zakup biletu dla każdego członka rodziny.

Od czasu do czasu mogę być zmuszona odwołać wydarzenie z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Może to wynikać z różnych przyczyn, na które nie mam wpływu, w tym z małej liczby rezerwacji na określone wydarzenie. W przypadku konieczności odwołania wydarzenia przez Pop-Up Art, postaram się powiadomić Cię z 48-godzinnym wyprzedzeniem. Będziesz mieć prawo do przeniesienia wydarzenia na inne wydarzenie o tej samej wartości biletu lub pełnego zwrotu pieniędzy.

Jeśli chcesz przenieść lub anulować swój bilet, musisz powiadomić mnie z co najmniej 72-godzinnym wyprzedzeniem za pośrednictwem wiadomości tekstowej pod numerem +48 798 852 510/ +44 07707688046 przed rozpoczęciem wydarzenia. Mogę przenieść bilety tylko na inne wydarzenie o tej samej wartości biletu. Niestety, nie mogę zaoferować transferu ani zwrotu pieniędzy z wyprzedzeniem krótszym niż 72 godziny.

Gratulacje! Nie mogłeś dostać lepszego prezentu. Każdy bon podarunkowy ma unikalny kod z przodu. Zapoznaj się z aktualną ofertą na stronie głównej, wybierz tę, w której chcesz uczestniczyć i skontaktuj się ze mną smsowo pod numerem +48 798 852 510/+44 07707688046 podając też kod oraz imię i nazwisko, aby zarezerwować miejsce. Obowiązują te same zasady anulowania rezerwacji.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.