Angielski w praktyce i plastyce, media mieszane

Jeśli chcesz podnieść swoją pewność siebie w wypowiadaniu się i rozmowie po angielsku, to jesteś w dobrym miejscu. Natomiast jeśli dodatkowo lubisz tworzyć nowe rzeczy, rysować, próbować nowych sposobów na rozwój swej kreatywności – jesteś w miejscu idealnym!
Mój kurs składający się z 8 spotkań jest otwarty dla nastolatków i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania w plastyce i jest prowadzony w języku angielskim. Musisz zatem znać język angielski przynajmniej na poziomie podstawowym. Poprowadzę Cię przez każdą lekcję, dostarczając jasnych i prostych instrukcji, które pomogą Ci zrozumieć i rozwinąć umiejętności językowe.

Każda sesja będzie koncentrować się na innej technice artystycznej, takiej jak malarstwo, rysunek lub rzeźba. Będziesz miał okazję ćwiczyć swoje umiejętności językowe podczas interakcji z innymi uczestnikami i omawiania swoich dzieł sztuki.

Będziesz w dobrych rękach. Mam 6-letnie doświadczenie w nauczaniu sztuk wizualnych w college’ach i placówkach pozarządowych w Wielkiej Brytanii.
Nie tylko poprawisz swoją umiejętność mówienia i rozumienia nowego języka, ale także zyskasz pewność siebie w kreatywnym wyrażaniu siebie. Wspierające i zachęcające środowisko pomoże Ci rozwinąć umiejętności i zainspiruje do tworzenia wyjątkowych i znaczących dzieł sztuki.

Zapisy na językowy kurs plastyczny są już otwarte. Nie przegap tej ekscytującej okazji, aby poprawić swoje umiejętności językowe i odkryć swoją artystyczną stronę!

Konkrety:

Kiedy: 08.03.23 od 17:00 do 18:30 i kolejne środy do 26.04.23 (8 spotkań po 1,5h)

Gdzie: Iławskie Centrum Aktywności Lokalnej

Koszt: 880 zł

Limit miejsc: 12

Materiały: wszystko będzie dla Ciebie przygotowane, po prostu przyjdź.

Rezerwacja miejsca: tu lub pod numerem telefonu: 798 852 510 Beata Jabłońska

warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w kwocie 180 zł na konto bankowe, resztę płatności można uregulować podczas pierwszych zajęć.

Beata Jablonska

Zainteresowany? Zapisz się i spędź czas na relaksie

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.